Siema!

Jestem Stachu i wbrew pozorom nie mam zacnej brody jak u drwala, ani też nie jestem wybitnie ciepłą kluchą. Mam tunele, koszule zapięte pod szyję, koszulki z pentagramem i słucham od metalu po techno i trapy. Wcześniej byłem Dj i grałem m.in. na Woodstocku, czy organizowałem rockowe festiwale oraz koncerty.

Na szczęście porzuciłem ten zepsuty świat i postanowiłem zająć się innymi wyzwaniami, w tym jak dobrze myślisz zwierzętami, ponieważ dlaczego mają mieć gorsze życie od naszego? Bo ktoś tak kiedyś powiedział? Czy dlatego, że jest nam tak łatwiej?

Przydomek Koci Tata otrzymałem w wieku 17 lat, kiedy zostałem pierwszy raz domem tymczasowym w pewnej fundacji. W tej chwili domem tymczasowym jestem już ponad 3 lata, dlatego chciałbym podzielić się swoją wiedzą na temat kotów i udowodnić wszystkim, że kociarz nie musi być synonimem braku męskości, czy bycia wyłącznie ciepłą i nudną kluchą.

Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć Wam rozrywki, jak i wiedzy, a dzięki temu blogowi razem sprawimy, że nasza pasja i ulubione futrzaki będą miały lepsze życie