Wpisz szukaną frazę.

dlaczego koty nie powinny pić mleka

Dlaczego koty nie powinny pić mleka?

6 komentarzy

 • Karolina napisał(a):

  Ten wpis powinien zobaczyć każdy posiadacz futrzaka, a szczególnie osoby, które jeszcze nie maja świadomości dlaczego koty nie powinny pić mleka i jakie konsekwencje to za sobą niesie. Oby tak dalej, brawo za uświadamianie!

 • Mr. Cats napisał(a):

  Dobrze, że w końcu ktoś o tym napisał, bo mam dosyć pytań “dlaczego koty nie powinny pić mleka, przecież w bajkach piją”..

 • Ilka napisał(a):

  W jogurcie i śmietanie laktozy nie ma? 😉

  • Koci Tata napisał(a):

   Oczywiście że jest, dlatego weterynarze zalecają bardzo małe dawki. Jogurt naturalny wzmacnia florę kota, co jest plusem przy antybiotykoterapii 🙂

 • Kocia Ania napisał(a):

  Cieszę się, że powstają takie wpisy. Sama, jako właścicielka czterech puchatych kulek, próbuję przemówić do rozsądku swojej teściowej i jej mamie, które notorycznie dają swoim kotom mleko… Uparcie twierdzą, że żadne z nich biegunki nie ma (chociaż skąd mogą wiedzieć, skoro zwierzaki są wychodzące na zewnątrz…). Oby ten wpis przemówił do rozsądku chociaż jednej osobie – to już będzie sukces!

 • FluffyCat napisał(a):

  Fajnie, że została poruszona kwestia “Dlaczego koty nie powinny pić mleka?”. Zawsze się nad tym zastanawiałam, ale nigdy głębiej w to nie wnikałam. Tekst przejrzysty i konkretny, dzięki czemu nie musiałam czytać “opowieści” żeby dowiedzieć się najważniejszego.
  Pozdrawiam i czekam na dalsze wpisy:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *